Ziyarette, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve eski dönem GGK Başkan Yardımcısı Tevfik Başarır ile bir araya gelen TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru, Başkan Yardımcıları Cem Öner ve Emir Üstün, İcra Komitesi Üyeleri Ahmet Yunus Sevim, Burak Sezer, Doğan Deniz, Emre Yılmaz, İsmail Eker, Mücahit Esin, yeni dönemde planladıkları proje ve çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

 

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarı dileklerinde bulundu. Genç girişimcilerin birlik ve beraberlik içerisinde İlde başarılı işlere imza atacaklarına inandıklarını belirten Şadan Doğan, “Öncelikle seçilmiş olduğunuz yeni görevlerinizde sizlere muvaffakıyetler diliyorum. Sizler yeter ki her zaman güç birliği ve uyum içerisinde hareket edin. TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu üyelerinin her zaman yanlarındayız ve tüm faaliyetlerine destek vermeye hazırız” dedi.

 

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru da üstlendikleri sorumluluğun farkında olduklarını belirterek, “TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu olarak bizler gençlerimize karşı sorumluluklarımızın farkındayız. Kurul arkadaşlarımızla yeni dönem çalışmalarımıza sizlerin destekleri ile başladık. Oda ve Borsa Başkanlarımız da bizim için itici bir güç. Desteğinizi almak bizi daha da güçlendiriyor.” dedi.

 

Haber Merkezi