Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), Türk Standartları Enstitüsü Belgelendirme Merkezi (TSE) tarafından gerçekleştirilen TSE ISO 9001:2015 gözetim ve TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi yenileme tetkiklerini başarıyla tamamladı.
 
ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen TSE gözetiminde, TSE Tetkikçileri Mustafa Ekin ve Yücel Minas, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt ve Oda Kalite Sorumlusu Evren Şahin hazır bulundu.
 
TSE Tetkikçileri Mustafa Ekin ve Yücel Minas tarafından gerçekleştirilen TSE gözetiminde, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilcileri ile birlikte Odanın 9001:2015 Standardı kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar ile Covid-19 Güvenli Hizmet Belgedi yönetim süreçleri ile tüm birimlerin ve kurumsal altyapısı tetkik edildi. Denetim kapanış toplantısında açıklama yapan TSE Tetkikçileri Mustafa Ekin ve Yücel Minas, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kalite Yönetim sisteminin uygulamasında TSE standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla Genel Sekreter Sema Sandal koordinasyonunda yürütülen, Akreditasyon ve Kalite çalışmaları için emeği geçen tüm Oda personelini kutladı.
 
Haber Merkezi